U komt in deze lijst te staan wanneer u het verschuldigde bedrag heeft overgemaakt

Klik hier voor het inschrijfbedrag en het rekeningnummer

Deze lijst is bijgewerkt met betalingen tot 21 december 2017.
Vermoedelijk is de volgende aanpassing eind januari 2018.

Deelnemers Long Distance Walk (110 km)

Nr. Voor­naam Achter­naam Woon­plaats  
001 Cora Spruit Krimpen aan den IJssel 3
002 Marco Bloemerts Soest 2
003 Michael Smit Deventer 1
004 René Beukema Groningen 2
005 Marcellino Jejanan Roermond 2
006 Hans Pranger Handel 2
007 Jurgen Mol Balen 1
008 Niek Sloot Vriezenveen 1
009 Arian van der Burg Beesd 3
010 Martje Boer Schiedam 1
011 Anita Pepers Veghel 2
012 Johan van Hees Ven Zelderheide 2
013 Carla Lukken Hardinxveld-Giessendam 2
014 Arjan Lukken Hardinxveld-Giessendam 2
015 Hans van Heeswijk Schijndel 2
016 Nico Gerpot Capelle aan den IJssel 2
017 Erwin Arnold van den Bosch Zeist 2
018 Arjan Bogerd Leerdam 1
019 Trudy Geldhof Reuver 2
020 Michael Hekker Apeldoorn 2
021 jan Dinnissen Wijchen 2
022 Peter Duijst Amersfoort 2
023 Miranda Slegers Drunen 1
024 Hans van der Helm Sittard 2
025 Conny Langeveld Beverwijk 1
026 Arie Kandelaars Deurne 2
027 Albertus van Ginkel Waarder 2
028 Marcellino Dekker Uithoorn ?
029 Folkert Jongepier Bennebroek 3
030 Wilma Driessen Horst 2
031 Herwin Weststrate Hengelo 1
032 Ernie Dorre Arnhem 2
033 jolien Dijkhof Kampen 1
034 Harry Sellis Kampen 1
035 Sandra de Graaff Rotterdam 1
036 Gerrit Arfman Kapel Avezaath 2
037 Rob van Stuivenberg Breugel 2
038 Aaf Peters die Rijk Nijmegen 2
039 Anita De Roo - van Hoof Dordrecht 1
040 Frans De Roo Dordrecht 1
041 Martin Hegeman Nieuw-Heeten 2
042 Willy Griffioen-Lam Hollandsche Rading 2
043 Adrie Ros Bergen op Zoom 2
044 Frank Marchand Tilburg 2
045 Alain Palzer Dudelange
046 Renée Vroom Zaandam
047 Con Bollmann Venlo
048 Maria Verheij-Notten Groenlo

Deelnemers Kennedymars (80 km)

Nr. Voor­naam Achter­naam Woon­plaats  
001 Cees Verbaan Bodegraven 5
002 Dennis de Waard Zeist 1
003 Hans Verbeek Eerbeek 1
004 Richard Keijzer Heerhugowaard 1
005 Hilde Van Oosterwijck Westerhaar-Vriezenveensewijk 1
006 Sven Verbeek Eerbeek 1
007 Yolanda Schaap Ulft 1
008 Michel van Oosterhout Amsterdam 1
009 Rene van Barneveld Sint Pancras 1
010 Dolf GrootBleumink Eefde 2
011 Monique Barner-Vet Wormerveer 1
012 Gerrit Kolk Apeldoorn 1
013 Gerard Spreeuw Hillegom 1
014 Jeroen Gerritse Hilversum 1
015 Theo Smit Heinkenszand 1
016 René Suppers Tilburg 1
017 John Scheerhoorn Niekerk 1
018 Peter van Uden Oss 1
019 Erwin Wiesenfeld Doetinchem 5
020 Ron van Winden zoetermeer 6
021 Henk Kamphuis Zutphen 1
022 Marijke Nijland Amersfoort 4
023 Henk-Jan van der Klis Balkbrug 4
024 Kevin Van Nuffel Boechout (BELGIË) 1
025 Robin Kole Leiden 1
026 Marian Rutjes S-Heerenberg 2
027 Marc Spierings Tilburg 6
028 Sandra Jurriens Dieren 2
029 Ineke Wolters Elst 4
030 Rob Veeke Utrecht 1
031 Jan Swalve Hoogezand 3
032 Barbara van Beek Apeldoorn 2
033 Janny van Assen Bergum 5
034 Gerrit Nikkels Eerbeek 3
035 John-Paul van der Luit Hillegom 2
036 Jessica Verhoef Velp 6
037 Gerwin Schoeman Veenendaal 1
038 Gerard van Amelsvoord Kaatsheuvel 1
039 Toos Janssen-Veggelers Homoet 6
040 Marian Meeuwissen Elst (GL) 5
041 Mike Bertrand Geleen 3
042 Gerard Zwiers Rijssen 2
043 Martin Timmermans s Gravenmoer 1
044 Hans Timmermans s Gravenmoer 1
045 Marieke Lugt Zwolle 1
046 Evert de Graaff Emmeloord 5
047 Will Ubben Sweikhuizen 6
048 Linda Vogelaar Oosterhout 1
049 Johnny Sip Nijmegen 1
050 Piet van der Kroft Reeuwijk dorp 6
051 Annelies Mooij Arnhem 2
052 Donny Verburg Malden 1
053 Corina Klaassen Nijmegen 1
054 Gerdien Vonder Apeldoorn 5
055 Twan van Duijnhoven Rijsbergen 1
056 Helma Dubois Reek 5
057 Erik Froeling Geffen 2
058 Diny Meurs Ede 4
059 Jan Triloki almere 4
060 Adriaan van den Dool Rotterdam 5
061 Mario van Wessel rees 2
062 Annie Zuidema Klarenbeek 1
063 Chris Lauwen Roosendaal 4
064 Erik Wielens Haaksbergen 2
065 Denny ter Heegde Enschede 2
066 Eugenie Sijahailatua Leerdam 2
067 Jan Steven Bakker Zeist 6
068 John van Loenhout Nijmegen 1
069 Gerben Leferink Haaksbergen 1
070 Jacqueline van Drongelen Puttershoek 1
071 Jürgen Biallas Iserlohn 2
072 Ruud van der Velden Eindhoven 2
073 Carl van der Meer Eefde 2
074 Ludo Hageman Didam 4
075 Lineke Peters Amersfoort 1
076 Grietje de Jong-Raske Harkstede 1
077 Mitchell Perdon Reek 2
078 Willem Ruiter Voorthuizen 6
079 Kees Koelewijn Huizen 6
080 Rene Nederhof Apeldoorn 1
081 Willy Swart Voorst 1
082 Gerard Philipsen Didam 2
083 Bert Swalve Hoogezand 3
084 Gerard Dekker Enkhuizen 2
085 Siemen Visscher Kampen 4
086 Wiebe de Haan Buitenpost 6
087 Jacco Kasteel Arnhem 1
088 Antje Nowotny Eindhoven 1
089 Ardie Derks Zutphen 1
090 Ryanne de Ries Berghem 1
091 Hannie Gloudemans Heesch 1
092 Dirk Donders Geldrop 3
093 Piet Vellekoop Maarssen 5
094 Jos van Bracht Veldhoven 2
095 Alex Wijsman Diemen 4
096 Zeeger van den berg Alkmaar 4
097 Roel van der Wijst Uden 5
098 Cor Mets Den Haag 3
099 Mary Draisma-Wilmot Zoetermeer 3
100 Dirkjan Langerak De meern 1
101 Harrie van Wees Utrecht 6

Deelnemers 60 km nachttocht

Nr. Voor­naam Achter­naam Woon­plaats  
001 Ruben Hekker Apeldoorn 1
002 Frederik van Delft Doetinchem 4
003 Ernst van Rossum Amsterdam 1
004 Willy Giessen Angeren 1

Deelnemers 40 km nachttocht

Nr. Voor­naam Achter­naam Woon­plaats  
001 Erik Goorman Veghel 2

Totalen per afstand: 110 km = 48, 80 km = 101, 60 km = 7, 40 km = 1.

Totaal alle afstanden = 154 deelnemers.

 

Deze pagina is bijgewerkt op 04-01-2018 om 12:26 uur